PL EN
ul. Poznańska 33
05-850 Mory, k. Warszawy
tel. +48 227211810
dojazd

Hotel konferencyjny i sale - Warszawa woj. Mazowieckie

Hotel ibis Styles Warszawa West to idealne miejsce na organizację konferencji, szkolenia, z dala od miejskiego zgiełku.

Centrum Konferencyjne Rest Hotelu oferuje 6 nowocześnie urządzonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych z dostępem do bezprzewodowego internetu.
Dwie sale szkoleniowe (Alfa i Beta) wyposażone są w system ścian dźwiękoszczelnych, dzięki którym możemy zaaranżować przestrzeń konferencyjną zgodnie z Państwa potrzebami. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt, który umożliwia komfortową organizację szkoleń. Centrum Konferencyjne Hotel zapewnia wsparcie techniczne, na każdym etapie organizowania konferencji.

Centrum konferencyjne w okolicach Warszawy

Nasz hotel konferencyjny jest dostosowany do potrzeb Klientów nie tylko od strony techniczne. Odpowiednia struktura centrum konferencyjnego sprawia, że organizacja szkoleń i konferencji przebiegnie bez przeszkód. Obszerne aneksy, w których serwowane są przerwy kawowe dają możliwość powiększenia powierzchni sal konferencyjnych na potrzeby wystaw, targów.

Każda z sal na wynajem spełnia warunki sanitarne, oświetleniowe, bezpieczeństwa, akustyczne i jakościowe.

 

Aranżacja sal konferencyjnych

Nazwa sali Liczba osób w układzie Powierzchnia (m2)
układ krzeseł w sali konferencyjnej układ krzeseł w sali konferencyjnej 2 układ krzeseł w sali konferencyjnej 3
Alfa 200 120 80 210
Alfa 1+2 100 70 40 120
Alfa 2+3 120 76 40 130
Alfa 1 60 36 26 60
Alfa 2 60 36 26 60
Alfa 3 50 32 26 52
Beta 100 76 40 130
Beta 1 50 36 30 55
Beta 2 60 40 30 75

Wyposażenie sal konferencyjnych (bezpłatne):

  • rzutnik
  • flipchart, blok, komplet mazaków
  • ekran
  • materiały piśmiennicze
  • nagłośnienie + mikrofony na życzenie
  • klimatyzacja
  • bezprzewodowy dostęp do Internetu
  • wieszaki na odzież wierzchnią
  • rolety zaciemniające

Na kameralne spotkanie biznesowe proponujemy nasze apartamenty.

Dysponujemy również pokojem biznesowym idealnie nadającym się na rozmowy rekrutacyjne. Jest to również miejsce gdzie nasi Goście Hotelowi mogą w spokoju i ciszy popracować, sprawdzić pocztę elektroniczną.
Zarezerwuj salę już teraz.

Wynajem sal Warszawa, woj. Mazowieckie

Jeżeli interesuje Państwa wynajem sal konferencyjnych w okolicach Warszawy, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią udzielimy wszelkich informacji i doradzimy z zakresie organizacji szkoleń i konferencji.

PROFESJONALNY HOTEL KONFERENCYJNY W OKOLICACH WARSZAWY

Spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia wymagają szczególnej oprawy. Elegancko urządzony hotel konferencyjny sprzyja prowadzeniu biznesowych negocjacji. W Rest Hotel stworzyliśmy dla Was Centrum Konferencyjne, które zostało wyposażone tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasze centrum konferencyjne zlokalizowane jest nieopodal Warszawy. Takie umiejscowienie hotelu konferencyjnego umożliwia szybki i sprawny dojazd ze stolicy. Dlaczego wybór hotelu konferencyjnego w okolicach Warszawy jest dobrym pomysłem? Taka lokalizacja nie wymaga skomplikowanej logistyki – co jest istotne przy organizacji konferencji dla dużego grona osób. Jednocześnie zorganizowanie konferencji lub szkolenia poza Warszawą pozwala zdystansować się i odetchnąć od zgiełku panującego w stolicy.

KOMPLEKSOWO WYPOSAŻONE SALE KONFERENCYJNE W WARSZAWIE I OKOLICACH

Oczywiście świetna lokalizacja hotelu konferencyjnego to dopiero połowa sukcesu. Organizując konferencję, spotkanie biznesowe lub szkolenie, warto zwrócić uwagę na techniczne możliwości. Żeby konferencja przebiegła pomyślnie, konieczne jest odpowiednie wyposażenie. Odpowiednia akustyka i sprzęt nagłaśniający zagwarantuje właściwy odbiór prelegentów. Nie może też zabraknąć, tak podstawowych elementów, jak akcesoria piśmiennicze, dzięki którym uczestnikom konferencji nie umknie nawet najmniejszy szczegół.

Jako hotel konferencyjny dbamy o to, by komfort naszych gości był na najwyższym poziomie. Wszystkie sale zostały urządzone zgodnie z najwyższymi standardami hoteli konferencyjnych. Każda sala konferencyjna jest nowoczesna, w pełni wyposażona w sprzęt multimedialny i jest klimatyzowana.

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA KONFERENCJI

Poszukujesz miejsca, w którym nie tylko zorganizujesz konferencję, ale i zapewnisz komfortowy pobyt? W naszym hotelu konferencyjnym możemy zapewnić nocleg uczestnikom wydarzenia. Do dyspozycji Gości udostępniamy ponad 100 pokoi o bardzo wysokim standardzie. Po całym dniu spędzonym na konferencji, należy udać się na należyty odpoczynek. Zadbaliśmy i o to – w centrum relaksu i rozrywki Rest Hotel nasi Goście mogą zrelaksować się w strefie odnowy biologicznej. Możemy też pochwalić się profesjonalnym torem do gry w kręgle, a także świetnie zaopatrzonym barem. Wspólna integracja sprzyja nawiązywaniu znajomości biznesowych i negocjacjom.

Rest Hotel Warszawa - Mazowieckie - tanie noclegi z parkingiem pod Warszawą
ul. Poznańska 33
05-850 Mory, k. Warszawy
tel. +48 227211810
dojazd

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem Konferencji w celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat organizacji szkoleń/konferencji.

[email protected]
tel. 22 721 18 10
Strona używa cookies Dowiedz się więcej Zamknij